Pomoc drogowa 24h

734 734 880

Serwis samochodowy

734 734 890

Pomoc drogowa 24h

Autoholowanie, laweta Kęty, Oświęcim

Autolaweta

Firma WACAR świadczy usługi Pomocy Drogowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Hecznarowicach, w województwie śląskim, jednak dojazd nie stanowi dla nas problemu niezależnie od województwa. Autoholowanie, laweta na terenie przede wszystkim Oświęcimia, Kęt i okolic.

Dodatkowo świadczymy usługi przywożenia samochodów zza granicy, tj. Niemcy, Austria, Włochy oraz inne kraje Europy. Zawsze staramy się jak najszybciej przybyć na miejsce. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz zawsze profesjonalnie zabezpieczamy przewożony samochód. W transporcie czyjejś własności nie ma miejsca na błędy, dlatego też staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klienta. Ponadto oferujemy również przewóz ładunków gabarytowych.

Twój samochód uległ awarii w trasie i pilnie potrzebujesz pomocy, auto lawety lub holowania?
A może kupiłeś samochód za granicą i potrzebujesz transportu?
Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz!

+48 734 734 880

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe w ramach ubezpieczeń

Podejmujemy się wykonania bezgotówkowych napraw powypadkowych w ramach ubezpieczeń. Rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem nie narażając klientów na dodatkowe koszty i stres.

Wszystkie problemy związane z pokryciem uszkodzonych elementów załatwiane są z ubezpieczycielem, który pokrywa ich koszt.

Wykonanie strony internetowej weboski.pl