Pomoc drogowa 24h

734 734 880

Serwis samochodowy

734 734 890

Blacharstwo samochodowe

Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych napraw blacharskich, a trudne przypadki to nasza specjalność.

Usługi blacharskie, lakiernicze

Podejmujemy się zleceń, które inni odrzucają ze względu na brak odpowiedniego zaplecza lub brak odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji w tej dziedzinie. Profesjonalne wyposażenie naszego warsztatu pozwala na przeprowadzenie napraw blacharskich zgodnie z procesem technologicznym. Na wyposażeniu naszego warsztatu znajduje się rama do wykonywania napraw blacharskich, dzięki czemu w trakcie wykonywania naprawy wszystkie kąty i odległości określonych punktów są zgodne z wartościami fabrycznym.

Podejmujemy się napraw powypadkowych popularnych samochodów i również samochodów luksusowych, których elementy karoserii wykonane są ze stopów aluminium. Dodatkowo współpracujemy z profesjonalnym zakładem lakierniczym dlatego przeprowadzane przez nas naprawy są kompletne i nie wymagają od klienta dodatkowo poszukiwania wykwalifikowanego lakiernika w celu wykonania ostatniego etapu naprawy.

Pełna lista usług blacharskich i lakiernicznych

Poniżej prezentujemy listę najpopularniejszych usług blacharsko-lakierniczych świadczonych przez nasz Auto-Serwis. Jeżeli nie znajdujesz w niej twojej usterki - skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy.

Prostowanie ram oraz karoserii samochodowych

wypadek lub kolizja okazała się na tyle poważna, że doszło do uszkodzenia ramy lub karoserii?
Dla nas to nie problem, ponieważ dysponujemy specjalną płytą oraz odpowiednimi narzędziami do naprawy pojazdu. W trakcie przeprowadzenia naprawy wszystkie kąty oraz odległości pomiędzy charakterystycznymi punktami pojazdu są dokładnie sprawdzone, a po wykonaniu naprawy są one zgodne z wartościami fabrycznymi.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

zajmujemy się profesjonalnie usuwaniem wgnieceń metodą PDR pozwalającą na usunięcie wgnieceń spowodowanych gradem czy lekką parkingową stłuczką, która nie uszkodziła powłoki lakierniczej. Metoda ta pozwala na zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i kosztów związanych ze znalezieniem odpowiedniego zakładu blacharsko – lakierniczego, który odpowiednio przygotuje element do lakierowania oraz ponowie go polakieruje. Ponadto z ponownym lakierowaniem może wiązać się różnica odcieni na sąsiednich elementach pojazdu wynikająca z niewłaściwego dobrania koloru lakieru. W przypadku usuwania wgnieceń metodą PDR oszczędzasz czas i pieniądze, a dodatkowo efekt po naprawie nie odbiega od stanu danego elementu przed stłuczką czy gradobiciem.

Naprawa / prostowanie elementów karoserii

Zajmujemy się także naprawą trudniejszych uszkodzeń elementów karoserii. Kiedy uszkodzenia są na tyle duże oraz powłoka lakiernicza oraz co gorsza poszycie karoserii zostało uszkodzone w stopniu uniemożliwiającym zastosowanie metody PDR wówczas podejmujemy inne kroki zgodne z prawidłowym procesem technologicznym przeprowadzania napraw blacharskich.

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zajmując się przeprowadzaniem kompleksowych napraw powypadkowych przeprowadzamy je od początku do samego końca. Pracownicy przeprowadzający naprawy powypadkowe posiadają wysokie kompetencje w tym zakresie. Ponadto współpracujemy z zaufanymi, sprawdzonymi lakiernikami, których zadaniem jest dopełnienie wykonanych przez nas napraw blacharskich.

Wykonanie strony internetowej weboski.pl